מביאים לכם את הפודקאסטים הטובים ביותר בעברית.

איזי שרצקי: ביבי אומר שהוא קיבל 12 מיליון שקל? אני אומר לך שהוא קיבל הרבה יותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תיאור הפרק

בראיון עם איזי שרצקי, הבעלים של קרית שמונה, אנחנו חוזרים במנהרת הזמן עם פיני לאליפות הראשונה של הגליל ב-1993 ומוצאים כמובן נקודות דמיון לאליפות ההסטורית של קרית שמונה ב-2011/12. איזי כמו איזי, מדבר מהלב: על רן בן שמעון, ברק בכר, הכעס שלו על מס הכנסה ומפעל החיים שלו בקרית שמונה. וגם: על ביבי ״אפשר לראות הכל ברשות לניירות ערך בארה״ב, ניר קלינגר, עומר אצילי ומכבי תל אביב שהייתה ונשארה אהבתו הגדולה-״אני נולדתי במכבי״.

על ברק בכר:

״ברק גמר את הכדורגל הוא נפצע. אמרתי לו אתה בא לעבוד עם רן. אני קובע לך שאתה הולך לעבוד עם רן. ההבדל ביניהם הוא באישיות. למה פיטרתי את רן? רן רצה להישאר איתי, אבל רצה מקום בטוח. רן משך אותי. כעבור יומיים הבנתי שהוא הולך למכבי תל אביב. אמרתי לו: ׳תהיה בריא אתה לא ממשיך איתי, אל תעשה ממני צחוק׳. הבנתי שהוא מנהל משא ומתן עם הפועל באר-שבע פיטרתי אותו. ב-25 שנה פיטרתי שלוש פעמים מאמנים״.

על הפעילות בקרית שמונה: 

״הכדורגל עלה לי 180 מיליון שקל מהעסק וחצי מהפרטי. 250 מיליון שקל נתתי לעיר. בית התמחוי של אמא שלי שאוכלים שם 600 איש כל יום. מרפאת שיניים. ׳אחריי!׳, תיאטרון, פרויקט של נאוה ברק, פרויקט של להקת בלט שנוסעת לתחרויות באירופה. לא באתי מהכדורגל, העמדתי את העיר אחרי הקטיושות ב-1999״.

על נתניהו:

״אמרתי באופירה וברקו שביבי יתבע אותי והוא לא תבע. הוא אמר שהוא קיבל 12 מיליון שקל על הצוללות מהבן דוד שלו. אני אומר לך שהוא קיבל הרבה הרבה יותר ואפשר לראות את זה ברשות לניירות ערך בארה״ב. בן דוד שלו נסחר בארה״ב״.

על חברת החקירות שהקים:

״תדיראן באו אליי היה להם הוצאות של 5 מיליון דולר בשנה, 400 אלף דולר בחודש, 12 אנשי שיווק, אני הורדתי את זה ל-40 אלף דולר בחודש. הייתי גם האיש השיווק וגם הכל. אבא שלי הקים משרד חקירות. כשהשתחררתי מהצבא הלכתי לעבוד איתו. אני מכיר עשרות סיפורים של עשרות אנשים. בעיקר בעולמות הונאות הביטוח. אני לא אדבר על זה בחיים״.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *