הפודקסטים שלנו

רצח בקומה השניה

חוקרי המשטרה שהגיעו לבית משפחת אבו ג'ליל בשפרעם בבוקר ה-1 במאי 2016 מצאו זירת פשע מחרידה: מרוות אבו ג'ליל, אם לארבעה ילדים, שכבה ללא רוח חיים בשלולית דם בכניסה לחדר השינה בקומה השנייה, כשבגופה סימני דקירה רבים. הילדים שלה שהיו עדים לרצח הצביעו על האדם שעשה זאת: אשרף תחימר, השכן הבעייתי, שפרץ לבית וניסה לגנוב את קונסולת האקסבוקס אך נתפס. אשרף נעצר, ומואשם בפשע הנתעב. התיק נראה סגור מכל הכיוונים, אפילו הנעליים שלו נמצאו בזירה.

אבל לא כולם האמינו לסיפור שעל פני השטח. סיגל עפרוני היא הסנגורית שמונתה לייצג את אשרף מטעם הסנגוריה הציבורית. ככל שהיא התעמקה בפרטים, הגרסה של מה שקרה הסתדרה לה פחות ופחות. בעודה נאבקת בעצמה במחלת הסרטן, עו"ד עפרוני יוצאת במסע להוכיח את חפותו של אשרף.

גלי גינת כתבת חוקרת המתמחה במערכת המשפט, לוקחת אותך למסע סוחף בפודקאסט "רצח בקומה השנייה". ככל שהסיפור מתפתח, האמת נעשית חמקמקה יותר ויותר. האם למישהו יכול היה להיות אינטרס להפליל את אשרף?

בעוד בית המשפט העליון מתכונן להכריע את דינו, הפודקאסט פורם את החוטים המורכבים שעליו בנוי הנרטיב לפיו אשרף הוא הרוצח. תתכוננו לרכבת הרים של רגשות, מבוך של ראיות ומסע אחר צדק כנגד כל הסיכויים.

פרקים חדשים

חפשו תכניות או פרקים

הפודקסטים שלנו
מי אנחנו
דילוג לתוכן