הפודקסטים שלנו

פפי תורג׳מן לא מתגעגע לכדורסל ואומר: ״קטש יחזור להפועל ירושלים״

פפי תורג’מן היה כוכב הפועל ירושלים וקפטן הנבחרת. הוא לא מתגעגע לכדורסל,
אבל ערב גמר גביע המדינה החזרנו אותו לגמר המפורסם של הפועל ירושלים מול מכבי תל אביב ב-95/96, שבו פיני ופפי הניפו ביחד את הגביע ביד אליהו.

״פיני התעצבן עליי, צעק עליי בטירוף, בגדול הוא צדק, בכל מקרה דורון שפע אשם בהכל. היה כדור אחרון, פיני ביקש ללכת עד השניות האחרונות, דורון זרק, פיני יצא לו עשן מהאוזניים למה אני שחררתי את הכדור. הוא כמעט ירה בי. הגענו לטיים אאוט האחרון, היינו קבוצה מצוינת. בטיים אאוט האחרון פיני ידע בדיוק מה הוא רוצה. הוא אמר לעדי אתה לוקח את הכדור האחרון עושה פיק אנד רול, פיני הסתכל עליו התעצבן, וזה הגדולה שלו, עדי אמר לו: או שאתה מאמין בי או שאתה לא מאמין בי, כל השאר היסטוריה״.

״הייתה לנו התערבות עונה שלמה הוא אמר לי, אתה לא עובר את ה-85 אחוז מהעונשין, זה היה עשרת אלפים דולר, אתה יודע מה הוא עשה לי? הוא מהספסל היה אומר לי אתה לא יכול לעבור את ה-85 אחוז. היה עושה איתי טראש טוק״.

על החבר עודד קטש: ״עודד לא בבעיה, עודד יכול לחזור, לדעתי עודד יחזור להפועל ירושלים, אבל כשאנחנו מדברים פה על מאמנים, לא מבין מה מחפשים זרים, אין לי ספק שיש פה מאמנים ישראלים יותר טובים מכל הזרים שהביאו״.

חפשו תכניות או פרקים

הפודקסטים שלנו
מי אנחנו
דילוג לתוכן