הפודקסטים שלנו

עומרי כספי לא עוצר באדום: צריך להגלות את משפחות המחבלים לעזה

עומרי כספי, הישראלי הראשון בנבא, 10 שנים קריירה בליגה הטובה בעולם, יזם, מגיש פודקסט פופולרי, התאמן תחת: סטיב קר, ג׳ורג׳ קארל, ביירון סקוט ופיני גרשון.
פוליטיקה, חב״ד ויהדות, עסקים ויזמות, נבא, החזרה לאירופה, מאמנים בנבא ׳פופוביץ׳ אמר לי שהוא נסע לאירופה והעתיק תרגילים של פיני׳, דני אבדיה ׳לא להוריד את הראש׳, גולדן סטייט וסטיב קר ׳היה בא בבוקר של משחק עם תרגיל חדש, נזכרתי שפיני היה עושה לנו דברים כאלה׳, דיוויד בלאט ׳היה לו פחות ביטחון, זה לא היה דיוויד של אירופה׳, לברון, קיירי אירווינג, ביבי והפודקסט.
בין השאר
״את משפחות המחבלים צריך להגלות על עזה״.
״המחבל יושב רואה טלויזיה עם חברים שלו, יש לו פלטה לבשל, ילדים שאיבדו את ההורים שלהם אין להם אבא. צריך עונש מוות למחבלים. יש לי ביקורת גם על ביבי, אמרתי את זה גם לאנשים קרובים אליו״.
״אני אוהב את חב״ד, את אהבת ישראל, שהייתי במינסוטה במינוס 30 בחוץ, חב״ד היו באים אליי״.
״השנתיים האחרונות במכבי, למרות שנפצעתי, זה החזיר אותי קצת לאירופה. בארה״ב, אז אני לא אהיה המנהיג, אבל אני אהיה עם הכי טובים. לא יודע זה התלבטות״.
״הפוקוס הוא מאה אחוז אמריקה. אנחנו רוצים אמריקה, התפיסה לפני 10 שנים שוויז נמכרה במיליארד דולר. זה פתח חדשות, היום אתה לא שומע על זה. הישראלים מבינים שאפשר לבנות עסק גדול מישראל. אני הולך עם היזם באש ובמים״.
״במיוחד בעמדה 3-4 אתה צריך לייצר ממנה משהו. אם לא, אף אחד לא ימסור לך. אין לעשות פיק אנד רול ובוא נעביר את הכדור לצד שני. זה שחקנים בסוף הכי מוכשרים. כל אחד טוב, כל אחד רוצה לשחק. בליגת הפיתוח יש שחקנים מוכשרים. רעבים. פירקו אותי קיבלו חזרה אגרוף. חוקים של ג׳ונג׳ל. ידרסו אותך פעם אחת, הורדת את הראש, ירמסו אותך״.
״קליבלנד שנתיים היה לי קשה מאוד, מזג האוויר, העיר, ביירון סקוט מאוד לא התחברנו. הכי נהניתי והכי התאכזבתי בסוף, זה בגולדן סטייט. סטיב הוא מנהל בני אדם מאוד טוב. כשהייתי אצלו הייתי אומר בואנה פיני היה עושה את זה. בא בבוקר, תרגיל חדש״.
״אם פיני מרגיש איתו מאה אחוז כל השנה. לברון היה אומר לפיני תן לי את הכדור לך איתי, פיני היה הולך איתו. יש דברים שלא מקובל. סטף קרי בחיים לא היה עושה את זה. תלוי מי המאמן. הרגיש לי שדיוויד לא היה דיוויד של אירופה, לא היה לו את הביטחון שהיה לו פה״.

חפשו תכניות או פרקים

הפודקסטים שלנו
מי אנחנו
דילוג לתוכן