הפודקסטים שלנו

ד״ר מרק רוסנובסקי חלק ב׳: הייתי חוזר לנבחרת עם יוסי בניון

בחלק השני עם הד״ר דיברנו יותר על הכדורגל הישראלי: בניון, זהבי, ברקוביץ׳, רביבו והקוקטייל המפורסם.
״אני לא קוסם ואני לא עובד בקרקס. אני איש חושב. אני מתחיל לטפל בבנאדם תמיד מהאבחנה. בלי אבחנה אין טיפול. הקוקטייל עוזר לשלד ושרירים, גידים. דברים כאלה. כל הדברים האלה ידועים, אני לא המצאתי משהו חדש, אני מרכיב. כל הספורטאים שמתאמנים מאוד קשה, אונסים את הגוף, מרתון שעתיים ופחות, זה עומס בלתי רגיל. כולם חושבים שכל מי שמתעסק בספורט המערכת החיסונית שלו חזקה, העומס גורם לכך שהמערכת החיסונית של ספורטאים, במקום לעלות, יורדת״.
״אני לא כועס על ההתאחדות, למה אני צריך לכעוס? משהו חייבים לי? קיבלתי אהבה וכיבדו אותי כולם. אני נהניתי עם כולם. פחות נוח, יותר נוח. אני לא הבנאדם הנכון בשביל להחליט מי היה יותר טוב או פחות, הכי אני מחובר לאורי מלמיליאן, עד עכשיו. גדעון דמתי עד עכשיו. אבי כהן ז״ל היה בן בית אצלי. כמובן, בוני גינזבורג, אייל אני בקשר עד עכשיו״.
״ערן זהבי, היחס שלו לכדורגל, למקצוע, זה משהו פנומנלי. הוא מקצוען מכף רגל עד ראש. ערן בן 35, הוא משחק כאילו הוא בן 22. אתה לא רואה שום סימן עייפות חומר״.
״חיים רביבו באימון מסכם בארץ, נקע קרסול, אמבולנס לקח אותו לאיכילוב. המשחק היה אמור להיות למחרת.
אמרתי לשום ושלמה, הוא ישחק. שום עשה לו מבחן כשירות ואני עבדתי עליו. לא רק זריקות. אמבטיות. קומפרסים. כל מה שאני יודע היה בפנים. בזמן משחק בבוקר, עשינו לו קיבוע, לא זריקות לא שום דבר. שום עשה לו בבוקר מבחן כשירות והוא עבר״.

חפשו תכניות או פרקים

הפודקסטים שלנו
מי אנחנו
דילוג לתוכן