הפודקסטים שלנו

אופיר חיים: אחרי שניצחתי עם הבן שלי הכל קטן עליי, אני מרגיש את הנשמה של השחקנים

על התפקיד בהתאחדות:
״אני כבר אימנתי בבוגרים של הפועל כפ״ס והפועל תל אביב תקופה קצרה, הגעתי כבר למקום טוב. היו לי הצעות מליגת העל וליגה לאומית. אמרתי לעצמי אתה הולך לעשות את זה. אנשים בכדורגל אמרו לי מה אתה חוזר אחורה? גם בציבור אתה תקבל יותר אהדה, וגם אתה מרוויח יותר כסף בקבוצות בליגת העל. הרגשתי שאני צריך לחזור אחורה כדי להיות מאמן יותר טוב ועשיתי את הצעד הזה למרות שהרבה פקפקו בו״.
על הקריירה כמאמן קבוצה:
״אני אוהב לשמוע אני אוהב להקשיב, אבל ברגע שניסו להיכנס לי טיפה לתוך העקרונות משחק שלי זה כבר בעיה. עשינו עונה מצוינת בכפ״ס. הגענו לפלייאוף עם פער של חמש נקודות. לא הסכמנו יצחק (שום) ואני על כמה דברים. לא יכולתי להיות שלם עם עצמי אם אני מפסיד עם דרך של מישהו אחר. יכול להיות שאני טועה״.
על התקופה בבאר שבע כשחקן:
״הגעתי לבאר שבע (כשחקן), אני רואה שחקנים מאוד מוכשרים בורחים מהכדור. אמרתי מה זה באימון אני רואה כדורגל אחר, במשחק אני משחק לבד. אני הייתי המאמן על המגרש, אמרתי להם כל כדור שיש לכם אתם נותנים לקורמן. אחרי שלושה משחקים שניצחנו, וניצחנו בדרבי, עלינו לליגת העל״.
על הבן שעל הרצף האוטיסטי:
״אומרים שזה גנטי. אני חושב שלחיסונים יש משמעות. בגיל שנה ושמונה חודשים אורלי אשתי הרגישה משהו לא בסדר. הלכנו לאבחון ואני עדיין לא הבנתי מה זה אומר. לא הבנתי שזה משהו לכל החיים. שזה אל חזור. נסעתי לאימון באשדוד ואמרתי לכפיר אדרי קח אותי הביתה. ראיתי את אשתי מרוסקת. קרס עולמי. באותו רגע אני בן 25, אני שחקן הכי טוב בבאר שבע, צריך להרים את הקבוצה ואני לא יודע איך אני עושה את זה.
״הכדורגל היה מפלט אדיר. זה כמעט פירק לי את הנישואים. אורלי אשתי אחת המושלמות שיש. ראיתי את זה כאילו נכשלתי. שנים הייתי בדיכאון. פתאום היינו כמו שני אנשים זרים בבית. הקלינאית תקשורת אמרה לי אל תדאג הוא ידבר. הוא ילד מאוד חכם. הוא מבין הכל. הוא כותב לנו מה הוא רוצה להגיד. הוא לוחץ על כפתור ומופיע לך משפט. אנחנו עוברים עכשיו תהליך מטורף איתו. הוצאנו אותו מהבית לדירת חברים. זאת דירה עם 5 בחורים שיש שם תמיד מדריכה בתוך הבית. אתה צריך להכין אותו לכל דבר. הוא מאוד שמח מהמהלך. אני לא ישן בלילה. זה קשה מאוד. האוטיזם זה עולם כ״כ גדול. אף אחד לא דומה למשנהו״.
״לופא קדוש אמר לי עכשיו אתה מביא ילד. במשך שנתיים הוא אמר לי ׳אופיר תביא ילד׳. יום אחד אמרתי לאורלי בוא נביא ילד. גל נולד. חודש שישי קיבלתי חרדה. אמרתי לאשתי הפלה. אני לא מוכן. גל נולד ויש לך שנה עכשיו לחיות בחוסר מודעות. אתה לא יכול לחיות במתח הזה. כל תנועה שהוא עושה לא במקום אתה נכנס לסרטים״.
לעקוב אחרי צנצי בטוויטר: [https://twitter.com/nzenziper?s=21](https://twitter.com/nzenziper?s=21)
לעקוב אחרי Allin הבית של הפודקסטים: [https://bit.ly/3NzZRjU](https://bit.ly/3NzZRjU)
להאזנה לפודקסט ״לא סותמים״ עם דרור רפאל והדר לוי [https://spoti.fi/3uLG8Fa](https://spoti.fi/3uLG8Fa)
—-
מצווה חשובה:
רועי הגיבור שלנו בן 16 זקוק מיידית לתרומת כליה כדי שתציל את חייו !מאמינה שהסיפור שלו ייגע בלב של כולכם. כדי שנוכל להגיע לכמה שיותר אנשים *אנא כנסו לקישור מטה ושתפו* בליווי פניה אישית שלכם ע"מ שיגיע לכמה שיותר אנשים
https://tinyurl.com/4pebkwcz

חפשו תכניות או פרקים

הפודקסטים שלנו
מי אנחנו
דילוג לתוכן