מביאים לכם את הפודקאסטים הטובים ביותר בעברית.

מיקי זוהר: אני קיררתי את ביבי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תיאור הפרק

יו״ר הקואליציה, ח״כ מיקי זוהר, חזר מההקפאה והגיע לפיני להתחמם. על מה דיברו? על ביבי, הליכוד, קרית גת, כדורסל, הרבי מלובביץ׳ והאופציות שעל השולחן בבחירות.

״קיבלנו החלטה ב׳ליכוד׳ לדבר בנושאי קורונה. ראש הממשלה הוא שמוביל את מדינת ישראל. אנחנו מגבים את ההחלטות שלו. הרבה מההחלטות שלו התבררו כהחלטות הכי נכונות שהיו. ראיתי במספר הזדמנויות שהוא הקדים את כולם בהחלטות שלו. הוא זיהה ראשון את האיום של איראן והוא הלך מתחילת הדרך ונסע לקונגרס כדי לעצור את איראן, אחרי זה טראמפ ביטל את ההסכם. כשהתחיל משבר הקורונה הוא עבר מבוקר עד ערב להביא חיסונים לישראל. הוא מנהל את האירוע והוא זיהה שהדרך לצאת ראשונים מהמשבר זה החיסונים. זילזלו בזה. יאיר לפיד אמר שלא יהיו פה חיסונים, בסוף אנחנו הראשונים בעולם להתחסן. הוא היה שר אוצר, כולם אמרו גרוע, זוועה והוא הציל את כלכלת ישראל. לנתניהו יש יכולת לזהות תהליכים ולהגיב מהר. אני חושב שהוא הטוב ביותר בנמצא״.

״אני חושב שאנחנו רואים את התמודדות מול משבר הקורונה, אנחנו רואים מה קורה ברחבי העולם, ישראל מצליחה להתמודד עם המשבר מבחינה בריאותית בצורה חסרת תקדים. בגלל המדינה, שיש קופות חולים, אנחנו מחסנים כמעט 200 אלף איש ביום, יש מדינה שמסוגלת לעשות את זה?״.

״לא הייתי מקלל שחקנים, אבל הייתי יודע לדרבן אותם. אני טים פלייר. אמרתי לאלי אבידר שהוא דביל, נכון. רואים את המצלמה, האור האדום נדלק, מתכתשים, אחר כך אנחנו יושבים לשתות קפה. מי שמכיר אותי ברמה האישית, זה לא מה שרואים על המסך. ולכן רציתי לעשות את השינוי, שיראו מי הוא מיקי האמיתי. אני קיררתי את ביבי, הקו שאני התחלתי להוביל, הקו היותר ממלכתי, הוא קו שכל ׳הליכוד׳ מאמץ״.

״אבא שלי ואמא שלי לא הצליחו להביא ילדים לעולם. שש הפלות. אבא שלי חלם על הרבי מלובביץ׳. הולכים לרשום אותי לגן של חב״ד, ואומר לה הבחור בגן: יש לך בן גדול, הוא נולד ביום של הרבי מלובביץ׳. זה גם יום ההשבעה שלי לכנסת. יום הולדתו של הרבי״.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *