מביאים לכם את הפודקאסטים הטובים ביותר בעברית.

גדעון סער: בבחירות מספר 4 תהיה הכרעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תיאור הפרק

גדעון סער לא מפחד שביבי יוציא לו שפן לפני הבחירות, לא שולל אפשרות להציע לזליכה את תיק האוצר תמורה פרישה, ומשכנע את מורן גרשון, הבת של פיני, להצביע לו. או לא. גדעון סער שובר את תדמית הרובוט.

״כשהכרנו גאולה ואני, קודם כל לצאת ואחר כך התחתנו. היא ידעה שהמסלול שלי הוא מסלול פוליטי. אם זה היה תלוי בה המסלול היה מחוץ לפוליטיקה, אבל היא מגבה אותי. רצו שהיא תמשיך לשדר. האמת שגם אני רציתי אותה לידי בתקופה הזאת. היא אישה מאוד חכמה וקוראת מצבים בצורה מצוינת. זה התאים לשנינו. הרבה לפני שיצאתי איתה אמרתי היא המראיינת הכי טובה בארץ. היא ידעה להוציא ממני דברים שלא תכנתי להגיד. כל אחד מתייעץ עם בת הזוג שלו וגם אני, אבל מהלכים פוליטיים זאת המומחיות שלי. אני עושה הכנה לראיון חשוב עם גאולה, היא מאוד קשובה בראיון ויודעת מיד להתביית על התשובה של המרואיין״.

״נה נה נה (על נתניהו בראיון לחדשות 2) זה זלזול. קשה לאנשים. כשאתה עונה ככה אתה מקרין שהכל בשבילך זה איזה רעש רקע. הכל זה איזה מטרד. הציבור הוא איזה מטרד. זה מסגיר הלך נפש שראש הממשלה נמצא בו ובגלל זה צריך להחליף אותו. הוא פיתח עם השנים זלזול בכולם. אתה רואה איך הוא מנהל את הממשלה. אתה רואה החלטות קרדינליות שמתקבלות ע״י אדם אחד ואתה לא מבין איך זה קרה. זה התוצאה של יותר מדי זמן בשלטון. הדבר הראשון שאני מתכוון לעשות זה להכניס הגבלת כהונה לראש ממשלה״.

״הקמת גח״ל והקמת ׳הליכוד׳ יצרה מסגרת משותפת של מרכז-ימין וזה מה שאיפשר להביא את ׳הליכוד׳ לשלטון וזה מה שעשינו היום. אני מייצג ימין ממלכתי ויש ברשימה גם אנשים שהם מרכז. יפעת שאשא-ביטון היא מרכז. בסופו של דבר קל לנו למצוא מכנה משותף. אנחנו נותנים לקצוות לשלוט בפוליטיקה הישראלית. ׳הליכוד׳ נשאר מכל המחנה הלאומי לבד עם המפלגות החרדיות. זה כתוצאה מאופי המנהיגות של נתניהו״.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *